Sposób na randkę - I'm a young wife & The idea box

/
0 Comments

Chodzenie z facetem do kina to najbardziej oklepany, ale i jeden z najlepszych pomysłów na randkę. Jeśli wasz związek jest dopiero w powijakach, to jest to MEGA ekscytujące, bo obejmie albo chwyci za rękę, a jak pocałuje na romantycznej scenie z Ryanem Goslingiem, to już w ogóle jest jazda. A potem wisisz przez pół wieczora z przyjaciółką na telefonie, z radością wychodzącą Ci uszami. Baby już takie są ;-) No chyba, że nie masz już tych siedemnastu lat, to wtedy punkt z przyjaciółką można ograniczyć do minimum, a Ryana Goslinga zastąpić trochę starszym mężczyzną. W małżeństwie wieczory filmowe wyglądają trochę inaczej - w kinie i tak trzyma Cię za rękę, a do tego masz pewność, że na pewno wrócicie razem do domu - w tym wypadku punkt z ekscytacją można skreślić. Jest też drugi rodzaj oglądania filmów w stałym związku: na lenia. Kiedy jesteś po całym tygodniu, który wymagał od Ciebie sto pięćdziesiąt procent zaangażowania, a do tego najlepiej gdybyś była w czterech miejscach równocześnie każdego dnia, to ostatnią rzeczą o jakiej myślisz, jest pindrzenie się do kina. Wtedy wybierasz randkę z opcją home made - pidżama, koc, poduchy, jedzenie, wino i film. Ta randka nie musi być jednak taka do końca zwyczajna i tu z pomocą przychodzi The Idea Box, czyli Karla i Ania, które tworzą prawdziwe cuda!


 W pakiecie filmowej randki dostajemy - do wyboru w dwóch szatach kolorystycznych (róż i turkus) - zaproszenie, bilety na seans, box na przekąski (u nas było to pudełko pełne owoców, ale dobrze spisuje się też pieczona dynia czy ziemniaki w ziołach)! Dodatkowo dziewczyny przygotowały szablon do stworzenia pamiątkowego kolażu jak z fotobudki. Mój już się wywołuje, efekty będziecie mogli zobaczyć za niedługo na funpage! ; -)Gdzie możesz to znaleźć? KLIK!
Jak to zrobić? Materiały wystarczy wydrukować (najlepiej na maksymalnie grubym papierze), następnie wyciąć, skleić i gotowe! Wszystko jest banalnie proste - nawet takie manualne beztalencie jak ja poradziło sobie bez problemu!


I kto powiedział, że randka w domu musi być nudna? ;-)

Więcej informacji o pakiecie "Randka filmowa" możecie znaleźć w poście na The Idea Box.


You may also like

Brak komentarzy:

DZIĘKUJĘ!

Obsługiwane przez usługę Blogger.